Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 9 st., BORDSSKEDAR, 9 st., RAGUSKED, STRÖSKED, KAFFESKEDAR, 5 st., silver, modell Gammal Fransk, 1800-tal, delvis Pehr Zethelius, längd ca 13,5-29 cm, total vikt ca 1145 g

Gravyr och ägarstämplar, en kaffesked med skada

521440

2018-02-20