Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNIVAR, 2 st, samearbeten, graverat renhorn, en med motiv av same i ackja, en signerad NEK, längd 23-25 cm
En kniv med läderskoningen ngt lös, litet nagg, i övrigt bruksslitage
521445
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här