Samiskt hantverk knivar

Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 2 st, samearbeten, graverat renhorn, en med motiv av same i ackja, en signerad NEK, längd 23-25 cm

En kniv med läderskoningen ngt lös, litet nagg, i övrigt bruksslitage

521445

2018-03-24