Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIRGER WELANDER (1916-1985): (2), "Fjällbäck Lappland" samt "Fjällbäck", signerade Birger Welander, olja på pannåer, ca 91x61 resp. 61x91
Viss krackelering
521448
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här