Birger Welander oljemålningar

Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar
Birger Welander oljemålningar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER WELANDER (1916-1985): (2), "Fjällbäck Lappland" samt "Fjällbäck", signerade Birger Welander, olja på pannåer, ca 91x61 resp. 61x91

Viss krackelering

521448

2018-02-20