Silverföremål 18/1900-tal

Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal
Silverföremål 18/1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, GRÄDDKANNOR, SKÅL, SKEDAR, PASTEJKNIV, MOCCASKEDAR, 21 dlr, silver, 18/1900-tal, totalvikt exkl. pastjekniv och gräddkanna ca 800 g

en gräddkanna med senare fot i nysilver, pastejkniv med löst skaft, bucklor, gravyrer

521463

2018-02-20