Täcke sk "Crazy Quilt" USA

Täcke sk
Täcke sk
Täcke sk
Täcke sk

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TÄCKE, sk "Crazy Quilt", USA, 1800-talets slut, daterat och märkt "Thora Hildebrand 1896", 155 x 110 cm

sekundär inramning, skador och brister

521467

2018-02-21