Bokskåp
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, beslag i patinerad gulmetall, vitrinsdel med spröjsade och glasade dörrluckor, hyllplan i glas, nederdel med skrivklaff, höjd ca 205, 132x43 cm
Slitage, mindre skador, nyckel saknas
521472
2018-02-20