Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, beslag i patinerad gulmetall, vitrinsdel med spröjsade och glasade dörrluckor, hyllplan i glas, nederdel med skrivklaff, höjd ca 205, 132x43 cm

Slitage, mindre skador, nyckel saknas

521472

2018-02-20