Konsolbord Kina

Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, Kina, 1900-tal, mahogny, höjd 84, 187x72 cm

Ytskador

521475

2018-02-21