Klubbat för:
3 900 EUR
Utropspris
4 000 EUR
JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978): Svanar, signerad samt daterad 1955, brons, höjd ca 28,5 cm.
521482
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här