Jussi Mäntynen

Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen
Jussi Mäntynen

Klubbat för:

3 900 EUR

Utropspris

4 000 EUR

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978): Svanar, signerad samt daterad 1955, brons, höjd ca 28,5 cm.

521482

2018-05-21