Snurrfåtöljer svart skinn

Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn
Snurrfåtöljer svart skinn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, fot i krom, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

521487

2018-02-21