VItrinskåp 1900-talets början

VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början
VItrinskåp 1900-talets början

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, fanérat i mahogny, blyinfattat glas, inrett i grön plysch, höjd ca 138, 58x31 cm

Krön saknas, smärre ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

521510

2018-02-21