Dukar 2 st Drakslingan linne

Dukar 2 st Drakslingan linne
Dukar 2 st Drakslingan linne
Dukar 2 st Drakslingan linne
Dukar 2 st Drakslingan linne
Dukar 2 st Drakslingan linne
Dukar 2 st Drakslingan linne

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DUKAR, 2 st, "Drakslingan", linne, 1900-tal, ca 145x150 samt 235x172 cm

Bruksslitage, smärre missfärgningar kan förekomma

521531

2018-03-01