Dalahäst brons

Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons
Dalahäst brons

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst, signerad och numrerad 49/50, grönpatinerad brons, höjd 92, längd 84 cm

521537

2018-02-21