Stig Lindberg kaffeservis
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG, "Tahiti", kaffekoppar med fat, 8 st samt sockerskål, benporslin, Gustavsberg, dekoren formgiven 1970, diameter ca 9-16,5 cm
Kraftigt slitage i lacken på 7 utav 8 koppar, nagg i kanten på 1 kopp
521569
2018-02-21