Stig Lindberg kaffeservis

Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis
Stig Lindberg kaffeservis

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

STIG LINDBERG, "Tahiti", kaffekoppar med fat, 8 st samt sockerskål, benporslin, Gustavsberg, dekoren formgiven 1970, diameter ca 9-16,5 cm

Kraftigt slitage i lacken på 7 utav 8 koppar, nagg i kanten på 1 kopp

521569

2018-02-21