Arne Norell soffa Aneby
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE NORELL, soffa, Aneby, 1900-talets andra hälft, ben i betsat trä, brickmärkt, sitthöjd ca 42 cm, totalhöjd ca 70 cm, 220x87 cm
Slitage, några fläckar, märken och repor på benen, torkad stoppning i armen
521595
2018-02-21