Ch Duval oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CH DUVAL (Frankrike, 1800-tal): Barn vid fransk bondgård, signerad Ch Duval, olja på pannå, 63x63 cm
PROVENIENS: Bruun Rasmussen auktioner, Köpenhamn, 1958, därefter i samma familjs ägo
Repor, färgbortfall
521596
2018-02-21