Ch Duval oljemålning

Ch Duval oljemålning
Ch Duval oljemålning
Ch Duval oljemålning
Ch Duval oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CH DUVAL (Frankrike, 1800-tal): Barn vid fransk bondgård, signerad Ch Duval, olja på pannå, 63x63 cm

PROVENIENS: Bruun Rasmussen auktioner, Köpenhamn, 1958, därefter i samma familjs ägo

Repor, färgbortfall

521596

2018-02-21