Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, svart glasyr med gulddekor av trädgårdsscen, höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
521610
2018-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner