Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, svart glasyr med gulddekor av trädgårdsscen, höjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

521610

2018-02-23