Vas Borgila silver

Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver
Vas Borgila silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, silver, Borgila, Stockholm 1987, Marabou-pokalen, reliefdekor med maraboustork, höjd ca 16 cm, vikt ca 317 g

Repor runt fågeln, slitage, botten med gåvoinskription

521619

2018-02-23