Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, silver, Borgila, Stockholm 1987, Marabou-pokalen, reliefdekor med maraboustork, höjd ca 16 cm, vikt ca 317 g
Repor runt fågeln, slitage, botten med gåvoinskription
521619
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här