Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLE WANSCHER (Danmark, 1903-1985), byrå, 1940-tal, Illums Bolighus, fanérat i valnöt med mässingshandtag, höjd ca 78 cm, 105x49 cm
Större svart repa i toppskivan, bruksslitage
521625
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här