Klubbat för:
16 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
OLE WANSCHER (Danmark, 1903-1985), byrå, 1940-tal, Illums Bolighus, fanérat i valnöt med mässingshandtag, höjd ca 78 cm, 105x49 cm
Zustandsbeschreibung
Större svart repa i toppskivan, bruksslitage
521625
2018-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner