Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från söder i Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -76, 278/300, färglitografi, 43x50 cm

521641

2018-02-21