kustlandskap

kustlandskap
kustlandskap
kustlandskap
kustlandskap

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LORENZ-MUROWANA (1872-1950): kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 36x46 cm

slitage

521660

2018-02-25