Åke Mattas oljemålning

Åke Mattas oljemålning
Åke Mattas oljemålning
Åke Mattas oljemålning
Åke Mattas oljemålning
Åke Mattas oljemålning
Åke Mattas oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

500 EUR

ÅKE MATTAS (1920-1962): Solnedgång, signerad och daterad 1945, olja på duk, ca 42x45 cm

521663

2018-02-21