Fröseke spegelbyrå

Fröseke spegelbyrå
Fröseke spegelbyrå
Fröseke spegelbyrå
Fröseke spegelbyrå
Fröseke spegelbyrå
Fröseke spegelbyrå

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

FRÖSEKE, spegelbyrå, "Lady", 1960-tal, Nybrofabriken, teakfanér, 3-lådig, etikettmärkt, höjd ca 181, 61x37 cm

Slitage

521667

2018-02-21