750 SEK
2 000 SEK
FRÖSEKE, spegelbyrå, "Lady", 1960-tal, Nybrofabriken, teakfanér, 3-lådig, etikettmärkt, höjd ca 181, 61x37 cm
Slitage
521667
2018-02-21