Victor Vasarely trärelief
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
22 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike 1908-1997): "Sellem" positif, 1967, signerad och numrerad på etikett a tergo Vasarely 20/50, polykrom trärelief, 38 x 36 cm, Éditions Denise Rene, Paris
smärre slitage
521671
2018-03-12