Victor Vasarely trärelief

Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief
Victor Vasarely trärelief

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

22 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike 1908-1997): "Sellem" positif, 1967, signerad och numrerad på etikett a tergo Vasarely 20/50, polykrom trärelief, 38 x 36 cm, Éditions Denise Rene, Paris

smärre slitage

521671

2018-03-12