Erik Juselius Eckerö 1932 oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Tenala kyrka i Borgå stift i Finland, signerad och daterad Erik Juselius, Tenala -32, olja på duk, 47x56 cm

521675

2018-02-21