Axel Axelson oljemålning

Axel Axelson oljemålning
Axel Axelson oljemålning
Axel Axelson oljemålning
Axel Axelson oljemålning
Axel Axelson oljemålning
Axel Axelson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL AXELSON (1854-1892): "Maria im Capitel, Cöln", signerad och daterad Axel Axelson Düsseldorf 1875, olja på duk, ca 28x36 cm

521719

2018-02-21