Draperi paisley

Draperi paisley
Draperi paisley
Draperi paisley
Draperi paisley

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAPERI/ SCAHL, 1800-talets andra hälft, paisley, längd ca 248, bredd upptill 105, bredd nedtill 160 cm

Smärre skador och hål

521725

2018-02-21