Sängbord Bertil Fridhagen Bodafors

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1970-tal, stämplade Bertil Fridhagen, Bodafors, vitmålade, låda i sargen, tidningshylla, höjd 58, 50x38 cm

Senare bemålade

521732

2018-02-21