Sängbord mässing och glas

Sängbord mässing och glas
Sängbord mässing och glas
Sängbord mässing och glas
Sängbord mässing och glas
Sängbord mässing och glas
Sängbord mässing och glas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets slut, mässingsstomme, rökfärgade glasskivor, höjd 50, 50x43 cm

Bruksslitage

521742

2018-02-22