Marit Törnqvist

Marit Törnqvist
Marit Törnqvist

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIT TÖRNQVIST (född 1964): Körsbärsdalen,
motiv från Bröderna Lejonhjärta, signerad, numrerad 280/300, färgseriegrafi, bladmått ca 50x40 cm, oramad

SMärre hanteringsveck

521747

2018-02-21