Philip von Schantz färgtlitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vintermotiv,
signerad v Schantz, 250/320, färglitografi, bladmått ca 39x48, ormad

Fläck

521751

2018-02-21