Carl Köhler

Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): "Riddaren och jungfrun", signerad C.KÖH.-94, olja på pannå, ca 125x98 cm,

Läs mer

Kantskada

521756

2018-03-17