Gustaf Wilhelm Kull bronsskuptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF WILHELM KULL (1906-1997): "Loppan", signerad och daterad Kull 1939, brons, gjutarmärkt Otto Meyers eftr fud, höjd ca 16 cm

521767

2018-02-21