Sockerskål silver

Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL med lock, silver, Polen, 1900-talets andra hälft, lockknopp med agat, total vikt ca 270 g

Smärre repor

521777

2018-02-21