Elin Danielson-Gambogi oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ELIN DANIELSON-GAMBOGI (Finland 1861-1919), "Solveig Borg, 3 år", signerad Elin Danielson-Gambogi 1911, olja på duk, ca 69x51 cm

Oramad, tryckmärken, ställvis färgbortfall

521784

2018-02-21