Sven Lidberg oljemålning
2018-02-21
521786
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Vintermotiv med figurer, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 45x38 cm