Acke Åslund

Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästekipage, monogramsignerad och daterade 1929, akvarell, ca 29x23 cm

Med dedikation

521798

2018-02-21