Carl Malmsten soffa
2018-02-21
521818
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Lilla Roma", soffa, klädd i polykrom textil, brännmärkt CM , sitthöjd 38, längd ca 138 cm
Bruksslitage, nagg i benen, en lös knapp