Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934), Landskap med vattendrag, signerad Vilh. Behm 1890, olja på duk, ca 55x93 cm

Dukskador

521826

2018-02-24