Gösta Liljedahl oljemålning

Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA LILJEDAHL (1908-1993): Flicka i trädgården, signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, ca 92x55 cm

521829

2018-02-21