Bordslampa stenmassa

Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno- och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm

Enstaka nagg

521843

2018-02-21