Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, Kinnarps Möbler, stämplad Kinnarps AB/G 161 undertill, stomme i bok, polykrom textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, höjd ca 69 cm, längd ca 127 cm
Bruksslitage
521844
2018-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här