Kinnarps möbler soffa

Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa
Kinnarps möbler soffa

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SOFFA, Kinnarps Möbler, stämplad Kinnarps AB/G 161 undertill, stomme i bok, polykrom textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, höjd ca 69 cm, längd ca 127 cm

Bruksslitage

521844

2018-02-21