Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): "Arbetare, Vinberg i Spanien", signerad v Konow, olja på duk, ca 44x60 cm

Färgbortfall

521859

2018-02-21