ERic Elfvén oljemålning

ERic Elfvén oljemålning
ERic Elfvén oljemålning
ERic Elfvén oljemålning
ERic Elfvén oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC ELFVÉN (1921-2008): Kustlandskap, signerad Elfvén, olja på pannå, ca 45x61 cm

521863

2018-02-21