Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD/BÄNK, Art Deco, 1900-talets första hälft, betsad bambu samt svart konstharts, höjd ca 32,5, 160 x 40 cm
Bruksslitage, repor, smärre skador
521870
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här